Reklamní sdělení
E-shop snadno & rychlehttps://www.pageride.comSystém PageRide nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.pageride.comMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy.

Milí kamarádi, obracíme se tímto na vás všechny, kdo chcete a můžete pomoct kamarádovi v nouzi - v minulých dnech v důsledku prudkých lokálních dešťů byl vytopen dům Lukáše Závodného ve Chvalkovicích na Hané.. Jak někteří víte, žije sám s maminkou, která nyní musí přebývat u kamarádky a on též u kamaráda. Dům pomalu vysychá, okopává se mokrá omítka ze zdí, poničený nábytek... Tak budeme moc rádi za každý finanční dar, který můžete pro Lukáše poukázat prostřednictvím našeho transparentního účtu = 2901376573 / 2010 a připište heslo pro příjemce: "Ogar v nouzi". Díky moc, spěchá to...

Vážení příznivci týmu Spinálníček...Vězte, že letos zase pojedeme Metrostav Handy Cyklo Maraton pořádaný ve dnech 30.7. - 3.8.2019. I letos budeme mít svého patrona. Již jej znáte - Patrik Šimánek. Pokud nás chcete podpořit na našem transparentním účtě, nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést "Maraton". Děkujeme !

Vážení přátelé Spinálníčku, štědří dárci, dnešním dnem počínaje do odvolání oficiálně vyhlašujeme benefiční sbírku na našem účtu určenou pro asistenční služby, případně nový elektrický vozík pro Patrika Šimánka. Jeho příběh následuje...Pokud se rozhodnete přispět, uvádějte do platby heslo "PATRIK" - moc děkujeme !

Katka a Patrik

O víkendu 27.- 29. 9. jsme se zúčastnili Subterra open weekendu s Kateřina Richtrová a Simanek Patrik. Víkend nabitý programem, zážitky a soutěžemi v týmech zdravých a hendikepovaných jsme si opravdu užili. Po součtu všech disciplín jsme Spinalnicek Luzsky společně s týmem Precioza absolutním vítězem open weekendu. To však byla jen třešnička na dortu. Nejdůležitější byla myšlenka darovat to nejcennější co máme a to je čas. Darovali jsme Kátě a Patrikovi svůj čas a zároveň jsme je díky vám všem sponzorům maratonu, malým i velkým dárcům co přispěli na transparentní účet mohli podpořit i finančně. Z celého srdce vám všem děkujeme, že jste tyto dva úžasné lidé Katku a Patrika podpořili....Jste báječní děkujeme...

8.9. 2018 se jel 2.ročník akce KILOMETRY PRO SPINÁLKU a Spinálníček byl při tom. Děkuji tímto všem zúčastněným členům (takže všem :-)), jakož i dalším dobrovolníkům. Hlavní organizace však byla na Hamzově léčebně. Oproti loňskému ročníku byly různě dlouhé trasy. Hlavní program se odehrával na půdě léčebny - podrobněji viz článek https://chrudimsky.denik.cz/zpravy_region/v-hamzove-lecebne-se-jely-kilometry-pro-spinalku-20180918.html. Přikládám fotky z mého kontrolního stanoviště v Bílém Koni. /P.V./

Přátelé a příznivci Katky Richterové - oficiálně ukončujeme sbírku v její prospěch na našem transparentním účtu. Děkujeme všem přispěvatelům - vybralo se takřka 30 tisíc ! Částka bude Katce předána na letošním zážitkovém víkendu 27.-29.9. v Doksech u Máchova jezera.

METROSTAV cyklo handy maraton 2018 dojelV cíli !

      Hoši děkujem !!!

Fotogalerie je prázdná.