Reklamní sdělení
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Kávovary Nový Jičínhttps://kavovary-nj.websnadno.czServis kávovarů, prodej kávovarů, prodej kávy

Ahojte v roce 2024! Ano, jsme tu stále s vámi :-) Jen našemu předsedovi P.Vostřelovi dělá trošku problém vždy čerstvě aktualizovat webovky, tak raději mrkněte na náš facebook Spinálníček Lužský anebo....se obrňte trpělivostí! :-)

Ano, Ano ! 7.5.2022 samozřejmě proběhnul ples a jak pevně doufáme proběhne i 20.5.2023 a to bude již 23. ročník! Doražte i Vy - nebudete litovat, akce se již připravuje :-)

Hlavu vzhůru k novým zítřkům a tentokráte se upínáme k 7.5.2022 jakožto ke třetímu pokusu o 22.ročník plesu - vyjde to už konečně ??

Milí přátelé, tak bohužel ani letos si spolu nezaplesáme :-( Tímto rušíme termín 24.4.2021 jako termín XXII. spinálního plesu a věříme ve zlepšení, snad už brzy...! Pokud máte jakékoliv tvůrčí nápady, jak řešit tuto situaci, jsme jedno ucho :-) Ahoooj !

Letos jsme se bohužel plesu nedočkali a ani nedočkáme. Výhledově máme na příští rok zamluven termín 24.4. 2021. A kapela? Přislíbila nám opět Quatro. Tak nám držte palce, ať nám XXII. ročník konečně klapne. My se těšíme! A co vy ??

Vážení příznivci Spinálníčku, kamarádi,

dlouho jsme odkládali tento moment, ale nyní již nemůžeme déle váhat. Bohužel jsme nuceni odložit letošní XXII. spinální ples /který se měl konat 25.4.2020/ na neurčito.. 

Pokud by se stal snad zázrak a v tento datum by bylo povoleno vše, co je nyní zakázáno, pak toho jistě využijete každý po svém. Ale pokud si smíme dovolit optimističtější výhled směrem k podzimu, pak třeba není letos ještě plesu odzvoněno. Uvidíme... Sledujte proto aktuální informace, nejlépe na nšem facebooku Spinálníček Lužský.

Vaše vložené vstupné a případné sponzorské dary automaticky přesouváme na příští ples. Pokud si je přejete zaslat zpět, prosím napište nám na FB nebo na email.

Děkujeme všem za pochopení!

Podpořte nás, když nakupujete
Přátelé, kamarádi,
pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz!
Najdete na něm přes 1 200 nejznámějších e-shopů – a ať už budete nakupovat věci
do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou - naše organizace vždy
dostane příspěvek.
Jak na to:
1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od GIVTu - Pomocníka. Získáte ho
zde: https://givt.cz/aplikace
2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s GIVT.cz
spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit.
3. Nakupte si, jak jste zvyklí.
To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z
hodnoty nákupu.
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam
registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům :)
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

Milí vážení příznivci spinálních plesů. Ples 2019 je již sice za námi, ale netruchlete - odpočet na ples 2020 už běží! Tentokráte jsme si zajistili sokolovnu včas a mohli se tak navrátit k našemu jarnímu termínu. Proto si zapište 25.4.2020 = XXII. ročník spinálního plesu v Luži. A hlavně - dojeďte..!!

Zahájen předprodej vstupenek na XXI. Spinální ples Upírů.
Vstupenka v předprodeji (místenka) 90kč a na místě 120 kč.
Objednávejte zde nebo u Petr Vostřel a Zuzany Dvořákové.

Termín plesu pro rok 2019 potvrzen - 7.9. Ano - 7. září! Po letech se termín plesu opět posouvá do druhé poloviny roku. 

Momentálně byla ukončena na našem transparentním účtu sbírka pro Patrika Šimánka. Všem dárcům tímto velice děkujeme !!! Pokud by jste chtěli Patrika podporovat i nadále, mrkněte na "Rockový slunovrat léčí" na facebooku, kde jsou potřebné informace.